free web hit counter

تازه ترین درمان با سلول های بنیادی

با استفاده از سلول های بنیادی شانس باروری درمردان نازا بسیار بالاتر خواهد رفت این روش که به تازگی توسط محققین کشف شده است در مرحله آزمایشگاهی به سر می برد.

محققان ایرانی افق جدیدی را فراروی درمان ناباروری مردان گشوده اند به گونه ای که امکان تبدیل سلول های بنیادی پرتوان القایی حاصل از مردان آزواسپرمی را به سلول های زایا در آینده فراهم می کند.

در این پژوهش گامت های حاصل از تمایز سلول های جنینی و سلول های بنیادی پرتوان القایی موش به صورت موفقیت آمیزی سبب لقاح تخمک و تولد نوزادان سالم و زایا در موش شده است.

نتایج این تحقیق که در اولین کنگره بین المللی تولیدمثل ارایه خواهد شد، افق جدیدی را در زمینه تحقیقات سلول های زایا و درمان ناباروری در آینده خواهد گشود.
اولین کنگره بین المللی تولیدمثل همزمان با اولین جشنواره برترین های حوزه تولیدمثل دوم تا چهارم خردادماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار خواهد شد و نتایج آخرین یافته های این حوزه توسط اساتید، پژوهشگران و متخصصین ارایه می شود.
گروه های هدف که در این کنگره به آنها امتیاز بازآموزی تعلق خواهد گرفت متخصصان زنان، مامایی، اورولوژی، جنین شناسی، پزشکان عمومی، دامپزشکان، گرایش های علوم پایه پزشکی، زیست شناسی، علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی است

درباره دکتر من

دکتر من

 

«دکتر من» مدیریت اطلاعات و اطلاع رسانی،سلامت مداری را با وظیفه همسان کردن استانداردهای کیفیت عهده دار شده است و مناسبترین دسترسی را برای هماهنگی ارتباطات بین پزشک و مراکز پزشکی با مصرف کنندگان و زنجیره تامین تجهیزات و پیشگیرانه فراهم و برقرار می سازد.

تلگرام دکتر من

تلگرام دکتر من

  اینستاگرام دکتر من

  اینستاگرام دکتر من

  تماس با دکتر من

   
   
    پشتیبانی :  09013860066
   
   
    پیامک : 09013860066
   
   
    ايميل : info@drman.ir

  طراحی، پشتیبانی و سئو:

  Please publish modules in offcanvas position.